|
Rendon (#215968)
2008.05.31. 11:19
Egy tlagos magassg , fiatal ember ll veled szemben.
Haja sz , vllig r . Arca szakllas . tlagos alkat, szeme fekete .
Hangja lgy, nyugtat , viselkedse nyugodt .
kszerknt nem hord semmit .
Ruhzata egyszer , szrke vszonnadrgot s szrke tunikt visel.
Fejt semmi sem fedi, lbn kopott fekete bakancs van.
*Szoksos laza tartsa mint mindig.Fonott kar a mellkasnl s vr.Egyszer csak odalp hozz egy n.Semmi kszns semmi.Nmn kveti ht a nt s csak akkor szlal meg amikor kell.Egy ideig legalbbis ez a szably van rvnyben.
Kihzza a szket, megfordtja lel, s knyklni kezd a httmln.
rdekldve hallgatja mit mond neki a n s arcn is ltszik, hogy elgondolkozik s megjegyzi mindazt amit mond.
rthet, hogy csak a legjobbakat akarjk, hiszen ilyen ez a kln a hrek szerint, szval Rendon megrti.Ha most elutastjk, az egy kritika.Hogy nem elg j, hogy nem elg rtermett arra, hogy kzttk legyen, de semmi gond nem lesz akkor se.*
-Nos rendben.Az n nevem Rendon, amit gondolom tudsz, hiszen mgis csak nvvel lttam ela jelentkezst, br nem kell a nevemen szltanod, ha nem akarsz, mindegy nem is rdekel.Sokan nem is ismernek*kisebb mosoly*A szleimet nem ismerem, mivel nevel szlknl nttem fel, de aztn gyorsan az utcra kerltem, ahogyan elszegnyedtek.Aztn egy ideig megprbltam meglenni kisebb lopsok satbbi, tbb kevesebb sikerrel.Tudom, sokan jrnak gy, szval a tbbit nem is rszletezem.Szval ugye csaldom nincs, ellensgeim maximum csak azok, akik kiskoromban elkaptak amikor loptam.Ismerni nem ismer senki ahogy emltettem, szval ezzel sincs gond.*rvid, tmr*
-Megrtem, hogy csak holtan lehet tvozni a klnbl.Megbecslm ezt a gondolatot, hiszen, gy legalbb a kmek flhetnek s persze az rulk.Tisztellek ezrt titeket.De ezt ne vedd nyalizsnak.Csak megjegyzem a gondolataimat.A sereg meg nem az j csaldom lesz, hanem az els is, mert eddig sohasem volt igazi csaldom mint tudjuk.*kis okoskods, de nem sokat csinl ilyet.Nem idegest ezzel msokat*
-A 300 arannyal nem lesz gond, ezt garantlom.sszeszedem naponta azt amennyi kell, a tbbszrst is lazn.Van mg valami krds?*krdezi, mert ht nem akar mindent elmondani…vagy esetleg olyat, amire nem kvncsi*
|