|
Adelai (#260027)
2008.05.31. 10:26
Egy alacsony , kamasz elf ll veled szemben.
Haja sz , nem ltszik, csuklya fedi . Arca borotvlt . Ers alkat, szeme zld .
Hangja hatrozott , viselkedse nyugodt .
kszerknt pecstgyrt hord .
Ruhzata htkznapi , fekete brnadrgot s fekete kpenyt visel.
Fejt csuklya fedi, lbn koszos fekete csizma van.
J napot kivnok.*szolalmeg az Adelai mikzben kveti az eltte halad klnvezrt.*
-A nevem Adelai, az erdk kirlya vagyok.Nem akaom az n idejt rabolni de pr szoban elszertnm mondani jvetelem cljt.
Mikor 3 ves voltam a falumat amit tbnya erdejben egy eldugott rszn volt tallhat megtmadtk.Az egsz vros harcolt, hogy megvdje a vrost de hiba.Kt ember kivtelvel mindenkit lemszroltak.Az egyik n voltam a msik pedig apm.Anyukmat egy rozsds penge tallta sziven.Sokig problt az letrt kzdeni de hiba.Anymat azon a napon vesztettem el .Apmmal egy bisztonsgos helyre menekltn el messze tbnytl.Egysz Tvolrvid lovagoltunk.1 htbe tellett hogy elrjk Tvolrv kapuit.Akkor csak meskbl hallottam hogy milyen hatalmas, de akkor mr a salyt szememmel lttam.Itt Tvolrvben nevelkedtem.Elejn apukmtol tanultam a vivs mstergt.Kovcsknt dolgoztunk s szebnl szebb pnclokat kzsitettnk.Apmat egy ess jszakn vesztettem el.Sokig gyrte az regsg s hallos beteg volt.Az emberek nem szerttk azokat akik egyedl ltek s, engem kizteg a vrosbol.Mikor 25 ves lettem visszatrtam hogy csatlakozzak a vilg egyik legnagyobb sreghez.A Fekete Sereghez.s most itt vagyok s vrom mlyen tisztelt nagysgos asszony dntst.*
|