|
Mutombo
2006.04.21. 17:23
(#172019)
*** Vansh, az n nevem Mutombo. Szeretem az egyenes beszdet, n is egyenes leszek. Nem vagyok a legjobb, de a legjobb akarok lenni. Ezrt van helyem a Fekete Seregben! Nem lesz nehz megtlni annak alapjn, amit elmondhatok magamrl. ltalban beszl helyettem - a kezvel vgigsimtja fegyvert - s knnyebben megrteti magt mint jmagam. Nhnyan, akik azt hiszik ismernek, magnyos farkasnak tartanak. De a csald szmomra is fontos, olyan emberek kz szeretnk tartozni, akik megrtenek, elfogadnak, mert olyanok mint n. Azaz ha mindent meg akarsz tudni rlam, tekints a lelkedbe! Nem lltatom magam, nehz prbattel lesz, de megllom a helyem! ***
|